آلبوم تصاویر
ادامه ...

به وب سایت تیزهوشان فرزانگان خوش آمدید.


وقتی پرنده ای زنده است ......مورچه ها را میخورد / وقتی می میرد ... مورچه ها او را می خورند .
زمانه و شرایط در هر موقعی میتواند تغییر کند .... در زندگی هیچ کسی را تحقیر یا آزار نکنیم .
شاید امروز قدرتمند باشیم .... اما یادمان باشد , زمان از ما قدرتمند تر است !!!!
یک درخت میلیون ها چوب کبریت می سازد .... اما وقتی زمانش برسد ... فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست .....
پس خوب باشیم و خوبی کنیم ....................

Slide 0Slide 1Slide 2Slide 3Slide 4Slide 5Slide 6Slide 7Slide 8
تصاویر مدرسه
آخرین اخبار و رویدادها
کسب رتبه برتر کشور در مسابقه نور ابن هیثم ( جایزه بین الملل مصطفی ص ) توسط دانش آموز ان فاطمه شیخلر , مریم هاشمی , مهدیس ذکایی را تبریک عرض می نماییم و برای این عزیزان آرزوی موفقیت روز افزون داریم مشروح خبر ...

خانم مینا اقاجانی پایه دوم تجربی توانست تنها پذیرفته شده استان مرکزی در مرحله اول نخستین المپیاد دانش آموزی سلولهای بنیادی و پزشکی بازشناختی از این اموزشگاه باشد ضمن تبریک به این دانش آموز عزیز ارزوی موفقیت روز افزون برای ایشان داریم . مشروح خبر ...

پنج نفر از دانش آموزان این آموزشگاه به مرحله دوم مسابقات المپیاد راه پیدا نمودند . مشروح خبر ...

خانواده های محترم می توانند در مسابقه ملی ( دریا مسیر پیشرفت ) شرکت نمایند مشروح خبر ...

دانش آموزان, خانم فائزه دلگشا پایه دوم , خانم مبینا السادات فتحی پایه دوم , خانم نادیا جماعت پایه دوم و خانم زهرا السادات حسینی پایه سوم با تلاش خود توانستند به مرحله دوم آزمون هوش خلاق راه پیدا کنند . ضمن تبریک به این عزیزان آرزوی توفیق بیش از پیش را برایشان می نمائیم . مشروح خبر ...

سایر خبرها ...
متولدین این هفته
زینب کریمی نوری
یکشنبه 3 مرداد
تولدت مبارک!
مریم محکم کار
یکشنبه 3 مرداد
تولدت مبارک!
مهدیه عابد
سه شنبه 5 مرداد
تولدت مبارک!
محدثه الیاسی
چهارشنبه 6 مرداد
تولدت مبارک!
مهدیس جعفر خانی
چهارشنبه 6 مرداد
تولدت مبارک!
فاطمه پاک نیت
پنج شنبه 7 مرداد
تولدت مبارک!
دینا مرادیان
جمعه 8 مرداد
تولدت مبارک!
آمار بازدید وب سایت
کاربران آنلاین 1 نفر
بازدید امروز 24 نفر
بازدید دیروز 25 نفر
بازدید این هفته 24 نفر
بازدید این ماه 49 نفر
بازدید کل 25216 نفر
دانش آموزان برتر
رضوان احمدی
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
فعالین نماز آذر ماه
سمیرا ملایی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
فعالین نماز آذر ماه
فاطمه قلیچ خانی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
فعالین نماز آذر ماه
فاطمه نظری
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
فعالین نماز آذر ماه
سعیده خادم زاده
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
برترینهای درس ریاض 1 دبیر مربوطه سرکار خانم خلیلی
فاطمه سادات شریف نیا
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
برترینهای درس ریاض 1 دبیر مربوطه سرکار خانم خلیلی
فاطمه قلیچ خانی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
برترینهای درس ریاض 1 دبیر مربوطه سرکار خانم خلیلی
سعیده خداوردی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
تلاشگران درس ریاضی 1 دبیر مربوطه سرکار خانم خلیلی
فاطمه جانمحمدی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
تلاشگران درس ریاضی 1 دبیر مربوطه سرکار خانم خلیلی
بهاره نوروزی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
تلاشگران درس دین و زندگی دبیر مربوطه سرکار خانم پناهی
فاطمه جانمحمدی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
تلاشگران درس دین و زندگی دبیر مربوطه سرکار خانم پناهی
زهرا رادمرد
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
تلاشگران درس ریاضی دبیر مربوطه سرکار خانم سروش
هانیه کریمی نوری
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
تلاشگران درس ریاضی دبیر مربوطه سرکار خانم سروش
مریم تواره
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
تلاشگران درس ریاضی دبیر مربوطه سرکار خانم سروش
مریم تواره
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
تلاشگران درس ریاضی دبیر مربوطه سرکار خانم سروش
مینو تواره
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
تلاشگران درس ریاضی دبیر مربوطه سرکار خانم سروش
سکینه محسنی خاجانی
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
نمره کامل از تست ریاضی دبیر مربوطه سرکار خانم سروش
مریم تواره
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
تلاشگران درس هندسه دبیر مربوطه , سرکار خانم سلیمی
هانیه کریمی نوری
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
تلاشگران درس هندسه دبیر مربوطه , سرکار خانم سلیمی
سکینه محسنی خاجانی
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
تلاشگران درس هندسه دبیر مربوطه , سرکار خانم سلیمی
نیلوفر نصرتی
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
تلاشگران درس هندسه دبیر مربوطه , سرکار خانم سلیمی
فاطمه جانمحمدی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
رتبه برتر آزمون پیشرفت تحصیلی
فاطمه قلیچ خانی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
رتبه برتر آزمون پیشرفت تحصیلی
سعیده خادم زاده
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
رتبه برتر آزمون پیشرفت تحصیلی
فاطمه جانمحمدی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
رتبه برتر پیشرفت تحصیلی در درس عربی
فاطمه قلیچ خانی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
رتبه برتر پیشرفت تحصیلی در درس عربی
سعیده خادم زاده
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
رتبه برتر پیشرفت تحصیلی در درس عربی
فاطمه جانمحمدی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی در درس شیمی
فاطمه قلیچ خانی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی در درس شیمی
زهرا پیرعلی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی در درس مطالعات اجتماعی
بهاره نوروزی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی در درس مطالعات اجتماعی
فریماه نظری صفر زاده
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی در درس مطالعات اجتماعی
فاطمه جانمحمدی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی در درس مطالعات اجتماعی
سعیده خادم زاده
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی در درس مطالعات اجتماعی
آتنا مرادی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه اول
فائزه دلگشا
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه اول
فاطمه لطیفی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه اول
پریسا مرادبخش
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه اول
زهراالسادات حسینی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه دوم ریاضی فیزیک
فاطمه علی محمدی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه دوم ریاضی فیزیک
سعیده خادم زاده
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه دوم علوم تجربی
فاطمه احمدی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه دوم علوم تجربی
فهیمه فرجی مقدم
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه دوم علوم تجربی
فاطمه شیخلر
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه دوم علوم تجربی
فاطمه قلیچ خانی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه دوم علوم تجربی
راحله رهنما
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه دوم علوم تجربی
مینا عابدی
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه سوم علوم تجربی
مینا رحمان دوست
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه سوم علوم تجربی
مهسا سنایی
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه سوم علوم تجربی
میناالسادات هاشمی
پایه چهارم علوم تجربی کلاس 402
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه سوم علوم تجربی
هانیه کریمی نوری
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه سوم ریاضی فیزیک
محترم السادات علوی زاده
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه سوم ریاضی تجربی
فاطمه احدی
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه سوم ریاضی تجربی
زکیه دوستی
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
نفرات برتر تحصیلی سال 94 پایه سوم ریاضی تجربی
آتنا مرادی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
کسب معدل 20 در امتحانات ترم اول
پریسا مرادبخش
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
مبینا سادات فتحی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه عشایری
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
ریحانه کارکن
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه لطیفی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
مینا آقاجانی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فائزه دلگشا
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
سیده سارا جلیلیان
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه خوشبخت
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
انیتا گویا
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه میرزائی کوثر
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه احمدی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
سعیده خادم زاده
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فهیمه فرجی مقدم
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
ملیکا منصوری
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
محدثه اشرفی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه سادات شریف نیا
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه صدوقی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
زینب پیراللهی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 303
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه شیخلر
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه قلیچ خانی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه ارفعی
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
حدیثه چابک
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
سارا سرورپور
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه علی محمدی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
زهراالسادات حسینی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه جانمحمدی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
ملیکا سلیمی
پایه سوم ریاضی فیزیک کلاس 301
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
مینا عابدی
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
شیوا رحماندوست
پایه سوم علوم تجربی کلاس 302
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
هانیه کریمی نوری
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
محترم السادات علوی زاده
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
فاطمه احدی
پایه چهارم ریاضی فیزیک کلاس 401
کسب معدل بالای 19 در امتحانات ترم اول
زاهده میرابی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
آتنا مرادی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
پریسا مرادبخش
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
فاطمه لطیفی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
رویا کهن
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
مبینا سادات فتحی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 201
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
مینا آقاجانی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
سارا بخش ملکی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
سیده سارا جلیلیان
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
لیلا جواهری
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
فاطمه خوشبخت
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
فائزه دلگشا
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
زهرا سلطانی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
مینا سادات طباطبایی وایقان
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
فاطمه غیبی
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
انیتا گویا
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
مریم محکم کار
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری
فاطمه میرزائی کوثر
پایه دوم علوم تجربی کلاس 202
دانش اموز برتر درس ریاضی دبیر مربوطه خانم صفری